|
|
Productdetails:
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
| Materiaal: | Polyurethaan | ||
|---|---|---|---|
| Markeren: | het netwerk van het polyurethaanscherm,PU-HET SCHERMnetwerk |
||
| Productnaam | Polyurethane-scherm |
|---|---|
| Afmeting | 1040 × 700 mm, 1220 × 700 mm, 836 × 700 mm |
| Kleur | Blauw, geel, rood |
| Gewicht | 5 tot 20 kg |
| Gebruik | Kohle, ijzererts, koper, goud en andere ertssoorten: rangschikking, screening, ontwatering |
| Materiaal | Polyurethaan |
|---|---|
| Afmeting van het diafragma (breedte) | 0.045 mm - 1,5 mm |
| Afmeting van het diafragma (lengte) | 2.59mm - 8.2mm |
| Leven | 6 maanden - 12 maanden |
| Kleur | Oranje, rood en aangepaste aanvragen |
| Open gebied | 200,0% - 40,6% |
| Hoek | van polyurethaan of van metaal |
| Schermgrootte | 700 mm × 1040 mm (algemeen), maatmaat beschikbaar |
| Betalingsmethoden | PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram, T/T, Trade Assurance |
Contactpersoon: Maple
Tel.: +86 15103371897
Fax: 86--311-80690567