|
|
Productdetails:
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
| Materiaal: | Polyurethaan en staal | ||
|---|---|---|---|
| Markeren: | het trillen het netwerk van de het schermdraad,PU-HET SCHERMnetwerk |
||
Het felgekleurde materiaal van roestvrij polyurethaan is lichtgewicht en glad, waardoor het veel gemakkelijker te hanteren is tijdens levering, opslag, installatie of verwijdering.Het heeft een langere slijttijd dan hogere treksterkte geweven draad.
De prestaties verschillen van traditionele draad-, rubber- en poly-schermen door een combinatie van de poly/draadconstructie en volledig/gedeeltelijk gelaste eigenschappen.het genereert ook minder lawaai dan de draad tegenhangers, met verminderd geluid door botsing van objecten op het scherm.
Dit mesh veroorzaakt minder vergrendeling en verblinding, met name bij gedeeltelijk gelaste schermen, als secundaire trillingseffecten, gladde polyfinish,en beweging tussen draden voorkomen dat materiaal op het oppervlak blijft.
| Materiaal | Staaldraadtouw en polyurethaandeeltjes |
| Inwendige draad | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Draaddiameter | Op maat gemaakt binnen 1,5 mm tot 14 mm |
| Breedte | 1 m, 1,2 m, 1,3 m, 1,5 m, 2 m, 2,4 m, 2,8 m, enz. of op maat |
| Lange | Op bestelling gemaakt |
| Kwaliteitscontrole | Warp en weft diameter fout: -0,5 mm~0,5 mm, mesh: -0,5 mm~0,5 mm |
| Maasgrootte | Ieder aangepast rechthoekig of vierkant gat binnen 10 mm-120 mm |
Metallurgie (ijzererts, kalksteen, fluorite, gekoelde hoogovenslach, coke en andere grondstoffen), kleurmetalen, steenkool, chemicaliën, bouwmaterialen, waterkrachtprojecten, verwijdering van slijtstoffen,steengroeven, en andere industrieën die wassen, screenen en rangschikken vereisen.
Verkrijgbaar in verschillende afmetingen en formaten met nieuwe structurale modellen met een maasgrootte, die vooral geschikt zijn voor toepassingen met een sterke impact, hoge hardheid en hoge slijtvastheid.Veel gebruikt bij het breken en screenen van ijzererts, kolenclassificatie, goudverwerking, bouwmaterialen, kernenergieprojecten met toepassingen voor het screenen van zand en grind.
Polyurethaan elastomeerproducten zijn verwerkt voor militaire, staal-, steenkool-, energiecentrales, textielmachines, houtverwerking, voedselverwerking, elektronische instrumenten, papier, drukwerk, verf,en ijzerverwerkende industrieën.
Contactpersoon: Maple
Tel.: +86 15103371897
Fax: 86--311-80690567