|
|
Productdetails:
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
| Materiaal: | Polyurethaan en staal | ||
|---|---|---|---|
| Markeren: | het netwerk van het polyurethaanscherm,het trillen het netwerk van de het schermdraad |
||
| Artikel | Zelfreinigende Zeef |
|---|---|
| Afmeting | Naar wens |
| Opening | Minimaal 3 mm |
| Materiaal | Staal en polyurethaan |
| Draaddiameter | Minimaal 1 mm |
| Artikel | Stalen Kern Polyurethaan Zeef |
|---|---|
| Afmeting | Naar wens |
| Opening | Minimaal 2 mm |
| Kleur | Rood of naar wens |
| Draaddiameter | Minimaal 2 mm |
Contactpersoon: Maple
Tel.: +86 15103371897
Fax: 86--311-80690567