|
|
Productdetails:
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
| slotgrootte: | 0,045~8,0 mm | ||
|---|---|---|---|
| Markeren: | pu screen mesh oem,8.0mm pu screen mesh,8.0mm polyurethane screen mesh |
||
Ontworpen om een efficiënte scheiding op microniveau te bereiken, gebruikt ons trillingsverbeterde polyurethaan-schermmes 0.045 mm (325 maas) precieze diafragma's die zijn ontworpen voor siliciumzuurrijke materialen zoals kwartszand en industriële glasvoorlopers.
Door gespecialiseerde polymeerverbindingen te integreren met hogesnelheids-oscillatiesystemen,Deze oplossing behoudt meer dan 97% bedrijfsdoeltreffendheid onder schuuromstandigheden en voorkomt dat de opening verstopt raakt.De conische slotgeometrie kanaliseert actief de deeltjesstroom, waardoor ononderbroken natte/droge verwerkingscycli mogelijk zijn.
Met een vrij oppervlak van 35-40% en 85-95 Shore A-vasthoudendheid biedt het 5-10x meer duurzaamheid dan metalen alternatieven, naast 25%+ capaciteitsverbeteringen in mineralenverwerkingsworkflows.
Deze technische innovatie combineert anti-vermoeidheid moleculaire architectuur met hydrodynamische optimalisatie,Het maakt het ideaal voor de continue verwerking van slijpdeeltjes in de sectoren energie en bouwmaterialen.
| Specificatie | Waarde |
|---|---|
| Materiaal | Polyurethaan |
| Afmeting van de opening | 0.045-8.0mm |
| Afmetingsgrootte | 1040 × 700 mm als normaal of OEM |
| Gewicht | 2.5 kg/pcs |
| Duurzaamheid | Hoog slijtvast |
| Toepassing | Mijnbouw en steengroeven |
HUATAO garandeert snelle aanpassing en levering binnen 10-15 werkdagen.ondersteund door 24/7 technische ondersteuning.
Als toonaangevende fabrikant van mijnbouw-schermen biedt HUATAO duurzaam polyurethaan-schermnet met een verbintenis tot kwaliteit, betrouwbaarheid en klanttevredenheid.Onze schermen zijn ontworpen voor maximale efficiëntie en levensduur., waardoor kosteneffectieve oplossingen voor uw mijnbouwoperaties worden gewaarborgd.
Grootbeeld van polyurethaan scherm mesh haakjes met gedetailleerde constructie
Polyurethaan-schermnet in gebruik bij het aanbrengen van kwartszand
| Urethaanscherm | Tufflex scherm |
|---|---|
| Polyurethaan-afwateringsschermmaas | WS 85 Modulair scherm |
| Verpakkingen van polyurethaan | Rotex vervangende schermen |
| Rubberen schermpaneel | Vibrating Screen Mesh |
| Zelfreinigend draadnet | Schalie schakerscherm |
Contactpersoon: Maple
Tel.: +86 15103371897
Fax: 86--311-80690567