|
|
Productdetails:
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
| Draaddiameter: | - Min.1.5 mm | ||
|---|---|---|---|
| Markeren: | coated pu screen mesh,pu screen mesh steel,coated pu mesh |
||
PU-BLACKED Mesh Screen: met slijtagebestendige polyurethaan bekleed, van staal gevlochten draad
Innovatieve screeningoplossingen voor betere prestaties
Hoewel er voor het screenen van mineralen en aggregaten geavanceerde slijtagebestendige materialen bestaan, blijven staaldraadgaten vanwege hun operationele effectiviteit veel gebruikt.de gevoeligheid voor snelle slijtage leidt vaak tot frequent onderhoud en hoge kostenHUATAO neemt deze uitdaging aan met PU-COATED MESH Screens, een hybride oplossing die staaldraadframes combineert met slijtagebestendige polyurethaancoatings.
Dit ontwerp verlengt de slijtvastheid met 3-5x in vergelijking met niet-gecoate stalen mesjes en behoudt tegelijkertijd de screeningnauwkeurigheid door middel van aanpassingsvermogen voor secundaire trillingen.Het resultaat is een duurzame operationele efficiëntie met minimale downtime en levenscycluskosten.
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Draaddiameter | 1.5 mm en groter |
| Type diafragma | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Afmeting van het diafragma | 2 mm en groter, volgens uw eisen |
| Hoektype | Staal of staal en PU |
Het team van HUATAO maakt de ontwateringsschermen afgestemd op specifieke materiaalkenmerken, met ISO 14001-gecertificeerde productie.met versnelde opties beschikbaarOnze kwaliteitscontrole overstijgt de industriestandaarden, zodat u een betrouwbare prestatie kunt garanderen in uw verwerkingsinstallatie.
Een close-up van de Tufflex Screen Mesh haakjes met:
De schermen zijn verpakt in vochtbestendige, schokabsorberende materialen en gemarkeerd voor traceerbaarheid.
| Urethaanscherm | Tufflex scherm |
|---|---|
| Polyurethaan-afwateringsschermmaas | WS 85 Modulair scherm |
| Verpakkingen van polyurethaan | Rotex vervangende schermen |
| Rubberen schermpaneel | Vibrating Screen Mesh |
| Zelfreinigend draadnet | Schalie schakerscherm |
Contactpersoon: Maple
Tel.: +86 15103371897
Fax: 86--311-80690567