|
|
Productdetails:
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
| Materiaal: | Hoog slijtage rubber + stalen frame | ||
|---|---|---|---|
| Markeren: | 305×305mm Rubber Screen Panel,40 Shore Hardness Vibrating Screen Panel,50mm Thick Modular Screen Panel |
||
| Functie | Specificatie |
|---|---|
| Materiaal | Hoge slijtage rubber + stalen frame |
| Type | SELM Rubberen Paneel of op maat gemaakt |
| Dikte | 25-40 mm (aanpasbaar) |
| Grootte van het gat | 10-50 mm (instelbaar) |
| Afmeting | 610*305*40 mm, 305*305*40 mm |
| Gewicht | <15kg> |
| Toepassingen | Ertsclassificatie, kolenwassen, minerale verwerking |
| Product Type | Model |
|---|---|
| Urethaan Zeef | Tufflex Zeef |
| Polyurethaan Ontwateringszeefgaas | WS 85 Modulair Zeef |
| Polyurethaan Zeefpanelen | Rotex Vervangingszeven |
| Rubberen Zeefpaneel | Trilzeefgaas |
| Zelfreinigend Draadgaas | Schudzeefgaas |
Contactpersoon: Maple
Tel.: +86 15103371897
Fax: 86--311-80690567