|
|
Productdetails:
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
| Materiaal:: | Polyurethaan | gat breedte:: | 0.075mm1.5mm |
|---|---|---|---|
| gat lengte:: | 2,59 mm-8,2 mm | Levensduur:: | 6-12 maanden |
| Kleur:: | Sinaasappel, rood of als vereiste | Het schermgrootte:: | 1040mmx700mm of als vereiste |
| Materiaal: | Polyurethaan | ||
| Markeren: | het netwerk van het polyurethaanscherm,het trillen het netwerk van de het schermdraad |
||
Nieuw product oranje POLY urethaan scherm mesjes met een hoogwaardig scherm oppervlak ontworpen voor superieure prestaties en duurzaamheid.
| Materiaal | Polyurethaan |
|---|---|
| Afmeting van het diafragma (breedte) | 0.045 mm - 1,5 mm |
| Afmeting van het diafragma (lengte) | 2.59mm - 8.2mm |
| Leven | 6 maanden - 12 maanden |
| Kleur | Oranje, rood en op uw wensen. |
| Open gebied | 200,0% - 40,6% |
| Hoek | van polyurethaan of van metaal |
| Schermgrootte | 700mm x 1040mm is gebruikelijk, andere grootte kan worden ontworpen als uw verzoek |
| Betalingsmethoden | PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram, T/T, Handelsgarantie |
Contactpersoon: Maple
Tel.: +86 15103371897
Fax: 86--311-80690567