|
|
Productdetails:
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
| Materiaal: | Polyurethaan | ||
|---|---|---|---|
| Markeren: | het netwerk van het polyurethaanscherm,PU-HET SCHERMnetwerk |
||
| Materiaal | Polyurethaan |
|---|---|
| Maaswijdte (Breedte) | 0,045 mm - 1,5 mm |
| Maaswijdte (Lengte) | 2,59 mm - 8,2 mm |
| Levensduur | 6 maanden - 12 maanden |
| Kleur | Oranje, rood en aangepaste kleuren beschikbaar |
| Open oppervlak | 20,0% - 40,6% |
| Haak | Polyurethaan of metaal |
| Zeefmaat | 700 mm x 1040 mm (standaard), aangepaste maten beschikbaar |
| Betaalmethoden | PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram, T/T, Trade Assurance |
Contactpersoon: Maple
Tel.: +86 15103371897
Fax: 86--311-80690567