|
Productdetails:
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
| Productnaam: | Slijpmachine | slijpwiel: | 200*100*32mm |
|---|---|---|---|
| Het malen Snelheid: | 17m/min | Slijptolerantie: | ≤0,05 m/min |
| Werklengte: | 3200 mm | Totaal vermogen: | 6,5 kW |
| Sollicitatie: | Snijmes slijpen | Spanning / frequentie: | 380V/50Hz |
| Markeren: | 300 mm uhp grafietelektrode,900 mm uhp grafietelektrode,efficiënte industriële smeltgrafietelektrode |
||
| Productnaam | Messenslijper |
| Materiaal | Dubbele stalen plaat |
| Prestatie | Hoge precisie en laag geluidsniveau |
| Max. Slijplengte | 1600 mm |
| Werkbereik | 0 ~ 1600 mm met mobiele motor |
| Komvormige messenslijpschijf | Φ200×100 |
| Hoek van platform | 0~90° |
| Snelheid van slijpen | 2,52 m/min |
| Slijpmotor | YZ112M-4 4 kW 1400 tpm |
| Algemene maatstaf | 3000×1300×1800mm |
SLIJPMACHINE BELANGRIJKSTE KENMERKEN:
1) De hoofdonderdelen van de machine zijn van gegoten staal en zo min mogelijk gelast vanwege het contact met water tijdens het werken met de machine.
2) De werktafel gebruikt de elektromagnetische boorkop. En zeer gemakkelijk om het mes vast te klemmen. De werktafel is eenvoudig in hoek te verstellen door middel van een wormwiel.
3) De rail maakt gebruik van een lineaire geleiding en zorgt voor een stabiele horizontale beweging van de slijpkop.
4) De machine is eenvoudig te bedienen, hoge precisie, bespaart de tijd van het slijpen van het mes in de fabriek en verbetert de productie-efficiëntie in de fabriek![]()
Contactpersoon: Maple
Tel.: +86 15103371897
Fax: 86--311-80690567