|
Productdetails:
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
| Productnaam: | HT-Messenslijper | slijpwiel: | 200*100*32mm |
|---|---|---|---|
| Het malen Snelheid: | 17m/min | Spanning: | 380V |
| Frequentie: | 50 Hz | Werklengte: | 1600 mm |
| Sollicitatie: | Bladescherpen | Tolerantie: | ≤0,05 mm |
| Markeren: | ultrahoge prestatiegrafietelektrode,industriële ovens met een grafietelektrode,Industriële ovens uhp grafietelektrode |
||
| METELSCHROEFMASCHINE | |
| Maximale slijplengte | 1600 mm |
| Breedte van de tafel | 550*180 ((200) mm |
| motor voor het slijpen van de kop | 4 kW |
| Liftmotor | 0.55kw |
| Rotatietempo van het wiel | 1400 r/min |
| Snelheid van de schuifplaat | Variabele snelheid |
| Grootte van het slijpwiel | Φ200*Φ100*Φ32mm |
| Werkspanning | 380 V |
| Verstelbare werktafel | ± 90° |
| Bestuurwijze van de slijpkop | Transmissie |
| Totaal gewicht | 1800 kg |
Hoofdkenmerken van de Blade Sharpener:
1) De hoofdonderdelen van de machine zijn gegoten van staal en zo min mogelijk gelast vanwege het contact met water tijdens het werk van de machine.
2) De werktafel gebruikt de elektromagnetische chuck. En zeer handig om mes te klemmen. De werktafel is gemakkelijk om de hoek door worm gear aan te passen.
3) De rails maken gebruik van een lineaire gids en zorgen voor een gestage horizontale beweging van de slijpkop.
4) De machine is eenvoudig te bedienen, hoge precisie, bespaart de tijd van slijpmes in de fabriek, en verbetert de productie-efficiëntie in de fabriek.
![]()
Contactpersoon: Maple
Tel.: +86 15103371897
Fax: 86--311-80690567