|
Productdetails:
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
| Productnaam: | Slijpmachine | slijpwiel: | 200*100*32mm |
|---|---|---|---|
| Slijplengte: | 1500 mm | Slijptolerantie: | <0.05mm |
| Het malen Snelheid: | 17m/min | Spanning: | 380V |
| Frequentie: | 50 Hz | Sollicitatie: | Mes slijpen |
| Markeren: | 500 mm ovengrafietelektrode,UHP-ovengrafietelektrode,900 mm grafietelektrode uhp |
||
Knife Grind: scherpt met precisie lange messen tot 1500 mm.
Hoogsterke carrosserie: Duurzame portiercarrosserie voor langdurige prestaties.
Elektromagnetische klem: Makkelijk en handig knijpjes vastklemmen.
Verstelbare werktafel: flexibele hoekregeling voor optimale scherpte.
Invertercontrole: gladde horizontale en verticale aanpassing van de slijpkop.
![]()
| Productnaam | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Prestaties | Hoge precisie en laag geluid |
| Max. slijplengte | 1600 mm |
| Werkbereik | 0 ~ 1600 mm met mobiele motor |
| met een breedte van niet meer dan 50 mm | Φ200 × 100 |
| Hoek van het platform | 0° tot 90° |
| Slijpsnelheid | 2.52m/min |
| slijpmotor | YZ112M-4 4KW 1400 r/min |
| Algemene maatregel |
3000 × 1300 × 1800 mm
|
1) De hoofdonderdelen van de machine zijn gegoten van staal en zo min mogelijk gelast vanwege het contact met water tijdens het werk van de machine.
2) De werktafel gebruikt de elektromagnetische chuck. En zeer handig om mes te klemmen. De werktafel is gemakkelijk om de hoek door worm gear aan te passen.
3) De rails maken gebruik van een lineaire gids en zorgen voor een gestage horizontale beweging van de slijpkop.
4) De machine is eenvoudig te bedienen, hoge precisie, bespaart de tijd van slijpmes in de fabriek, en verbetert de productie-efficiëntie in de fabriek.
![]()
![]()
Contactpersoon: Maple
Tel.: +86 15103371897
Fax: 86--311-80690567