|
Productdetails:
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
| Productnaam: | molenmachine | slijpwiel: | 200*100*32mm |
|---|---|---|---|
| Het malen Precisie: | <0.05mm | Slijplengte: | 2800 mm |
| Spanning: | 380V | Frequentie: | 50 Hz |
| Het malen Snelheid: | 17m/min | Sollicitatie: | NC-snijblad slijpen |
| Markeren: | Elektroden voor het lassen van laaggelegeerd staal,Elektroden voor het lassen van hoge sterkte,Elektrode voor het lassen van hoge sterkte |
||
Slijpmachine met hoge precisie slijpen voor brekerbladen
Slijpen Mes Machine Beschrijving:
Verkrijgbaar met slijplengtes variërend van 1500 mm tot 3100 mm, of langer voor speciale slijpdoeleinden. De messenslijpmachine is voorzien van een robuuste, versterkte machinebasis die maximale stabiliteit biedt. PLC regelt de beweging van de wagen tijdens de verschillende fasen van de werkcyclus.
Wij kunnen elke maat ontwerpen en produceren volgens de eisen van de gebruiker.
![]()
Grinder Mes Machine Specificatie:
| Messenslijpmachine | |
| Maximale slijplengte | 1600 mm |
| Breedte werktafel | 550*180(200)mm |
| Slijpkopmotor | 4 kW |
| Hefmotor | 0,55 kW |
| Rotatiesnelheid van het wiel | 1400 tpm |
| Snelheid van schuifplaat | Variabele snelheid |
| Maat slijpschijf | Φ200*Φ100*Φ32mm |
| Werk spanning | 380V |
| Verstelbare engel van werktafel | ±90° |
| Aandrijfmethode van slijpkop | Overdragen |
| Totaal gewicht |
1800 kg |
Grinder Mes Machine Voordeel:
1. Gebruikt een snelheidsreductiemiddel met cycloïde pennen om de rijstabiliteit te garanderen en de maalkwaliteit en operationele efficiëntie aanzienlijk te verbeteren.
2. De elektromagnetische boorkop is van uitstekende kwaliteit, duurzaam en in overeenstemming met de nationale norm, wat zorgt voor minder warmteontwikkeling, grote zuigkracht en een lange levensduur.
3. Watertank voor het slijpen van messen om vonken te voorkomen en om de machine af te koelen, waardoor de levensduur ervan wordt verlengd.
![]()
![]()
Contactpersoon: Maple
Tel.: +86 15103371897
Fax: 86--311-80690567