|
|
Productdetails:
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
| Afmetingen: | 1040 mm x 700 mm | ||
|---|---|---|---|
| Markeren: | urethaan-schermen 1040*700 mm,rood urethaanscherm,rode urethaan-schermen |
||
High-performance polyurethaan screening oplossing ontworpen voor vloeistof-gebaseerde scheidingsprocessen, die een superieure veerkracht in schuurende omgevingen aantoont.Gebruik van polyurethaan elastomeer van hoogwaardige kwaliteitDeze technologie zorgt voor een 3-8 maal langere levensduur in vergelijking met standaard screening media onder hydrodynamische omstandigheden.
| Specificatie | Waarde |
|---|---|
| Materiaal | Polyurethaan |
| Afmeting van de opening | 0.045-8.0mm |
| Afmetingsgrootte | 1040 × 700 mm (standaard of OEM) |
| Kleur | Rood of Oranje |
| Duurzaamheid | Hoog slijtvast |
| Toepassing | Mijnbouw en steengroeven |
| Versletenheid | 3-8 keer langer levensduur |
Verwerking van mineralen, met inbegrip van kwartszand, hematiteconcentraten en calciumcarbonaataggregaten.Vooral effectief in systemen voor het terugwinnen van zware mineralen die duurzame prestaties vereisen in slurryomgevingen.
| Urethaanscherm | Tufflex scherm |
|---|---|
| Polyurethaan-afwateringsschermmaas | WS 85 Modulair scherm |
| Verpakkingen van polyurethaan | Rotex vervangende schermen |
| Rubberen schermpaneel | Vibrating Screen Mesh |
| Zelfreinigend draadnet | Schalie schakerscherm |
HUATAO garandeert snelle aanpassing en levering binnen 10-15 werkdagen.ondersteund door 24/7 technische ondersteuning.
Contactpersoon: Maple
Tel.: +86 15103371897
Fax: 86--311-80690567