|
|
Productdetails:
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
| Diafragma maat: | 0,045-8,0 mm | ||
|---|---|---|---|
| Markeren: | Derrick compatible PU screen,orange screen,ISO certified 0.3mm aperture screen |
||
Compatibele oranje PU-zeef met 0,3 mm maaswijdte, ISO-gecertificeerd. PU-zeefmatten met hoge slijtvastheid zijn ontworpen voor de zwaarste zeefwerkzaamheden, van kolenwassen tot ontwatering van aggregaat. Hun maaswijdtebereik van 0,1-5,0 mm past zich aan diverse materialen aan, terwijl de dikte van 15 mm ± 0,5 mm duurzaamheid onder zware belastingen garandeert. De industriële oranje kleur (UV-bestendig) valt op in drukke mijnen, waardoor het risico op verkeerde plaatsing wordt verminderd.
De 0,075 mm maaswijdte High-Efficiency Polyurethaan Urethaan Zeven die 6-12 maanden werken, zijn ontworpen om de strenge eisen van mijnbouwoperaties te weerstaan. Gemaakt van hoogwaardig polyurethaan, bieden deze zeven uitzonderlijke duurzaamheid en slijtvastheid. Ze zijn ideaal voor het scheiden en kalibreren van mineralen, aggregaten en andere materialen in mijnbouw- en steengroeitoepassingen.
| Materiaal | Polyurethaan |
| Maaswijdte | 0,045-8,0 mm |
| Afmetingen | 1040*700 mm standaard of OEM |
| Kleur | Rood of Oranje |
| Duurzaamheid | Hoge slijtvastheid |
| Toepassing | Mijnbouw & Steengroeve |
| Slijtvastheid | 3-8 keer langere levensduur |
| Urethaan Zeef | Tufflex Zeef |
|---|---|
| Polyurethaan Ontwateringszeef | WS 85 Modulaire Zeef |
| Polyurethaan Zeefpanelen | Rotex Vervangingszeven |
| Rubberen Zeefpaneel | Trilzeef |
| Zelfreinigend Draadgaas | Shale Shaker Zeef |
Contactpersoon: Maple
Tel.: +86 15103371897
Fax: 86--311-80690567