|
|
Productdetails:
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
| Materiaal: | Polyurethaan | ||
|---|---|---|---|
| Markeren: | customized tufflex screen,tufflex screen ultra wear,customized polyurethane screen mesh |
||
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Draaddiameter | 2.5 mm |
| Afmeting van de opening | 5 mm vierkant |
| Treksterkte | 850 N/mm2 |
| Temperatuurbereik | -40°C tot +90°C |
| Gewicht | 12.5 kg/m2 |
| Open gebied | 38% |
Contactpersoon: Maple
Tel.: +86 15103371897
Fax: 86--311-80690567