|
|
Productdetails:
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
| Draaddiameter: | 2,5 mm | ||
|---|---|---|---|
| Markeren: | 2.5mm tufflex screen,2.5mm polyurethane screen mesh,5mm tufflex screen |
||
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Draaddiameter | 2.5 mm |
| Afmeting van de opening | 5 mm vierkant |
| Treksterkte | 850 N/mm2 |
| Temperatuurbereik | -40°C tot +90°C |
| Gewicht | 12.5 kg/m2 |
| Open gebied | 38% |
| Urethaanscherm | Tufflex scherm |
|---|---|
| Polyurethaan-afwateringsschermmaas | WS 85 Modulair scherm |
| Verpakkingen van polyurethaan | Rotex vervangende schermen |
| Rubberen schermpaneel | Vibrating Screen Mesh |
| Zelfreinigend draadnet | Schalie schakerscherm |
Contactpersoon: Maple
Tel.: +86 15103371897
Fax: 86--311-80690567