|
|
Productdetails:
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
| Draaddiameter: | 2,5 mm | ||
|---|---|---|---|
| Markeren: | tufflex screen coated,steel wire tufflex screen,industrial polyurethane screen mesh |
||
De industriële 2,5 mm stalen draadgaas, gecoat met PU in 1x6 mm opening, revolutioneert natte zeefoperaties met zijn gepatenteerde dubbellaagse constructie. Met rechthoekige openingen van 2,5 mm (1×6 mm) voorkomt deze gespecialiseerde zeef materiaalophoping en zorgt tegelijkertijd voor een uitstekende doorvoer.
De geavanceerde polyurethaanformulering is bestand tegen vochtabsorptie, waardoor het perfect is voor het verwerken van kleirijke ertsen en residuen. De unieke oppervlaktegeometrie vermindert verstopping met 70% in vergelijking met conventionele zeven, wat de zeefefficiëntie in uitdagende omstandigheden aanzienlijk verbetert.
HUATAO biedt volledige technische ondersteuning voor elke Anti-Blocking zeefinstallatie, inclusief trillingsanalyse en optimalisatie. Met ons just-in-time productiesysteem leveren we standaardmaten binnen 25 dagen. Onze kwaliteitsverplichting garandeert 99,7% defectvrije producten, ondersteund door uitgebreide after-sales service.
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Materiaal | PU-gecoat staaldraad |
| Draaddiameter | 2,5 mm |
| Opening | 5 mm vierkant |
| Treksterkte | 850 N/mm² |
| Temperatuurbereik | -40°C tot +90°C |
| Gewicht | 12,5 kg/m² |
| Open Oppervlakte | 38% |
Zeefen worden verpakt in vochtbestendige, schokabsorberende materialen en gelabeld voor traceerbaarheid. Aangepaste maten en OEM-branding worden naadloos verwerkt.
| Urethaan Zeef | Tufflex Zeef |
|---|---|
| Polyurethaan Ontwateringszeefgaas | WS 85 Modulaire Zeef |
| Polyurethaan Zeefpanelen | Rotex Vervangingszeven |
| Rubberen Zeefpaneel | Trilzeefgaas |
| Zelfreinigend Draadgaas | Shale Shaker Zeef |
Contactpersoon: Maple
Tel.: +86 15103371897
Fax: 86--311-80690567