|
|
Productdetails:
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
| Productnaam: | Tufflex Polyurethaan Gecoat Staalkabel Zeef 2mm Vierkante Maas voor Zand- en Grindwinning | Sleutelwoorden: | Tufflex-scherm, vibratie-scherm |
|---|---|---|---|
| Draaddiameter: | 2,5 mm | Draadgaas: | Min.2 mm |
| Kleur: | Oranje, rood, groen, geel | Sollicitatie: | Steengroevescreening |
| Duurzaamheid: | Hoge slijtvastheid | Pakket: | Karton of houten kist |
| Markeren: | Tufflex polyurethane coated wire rope,2mm square aperture screen,Tufflex wire rope mesh |
||
Tufflex roestvrijstalen staalkabelzeef met polyurethaan coating herdefinieert efficiëntie in zeefapplicaties voor steengroeven en mijnbouw. Deze innovatieve zeef is voorzien van een dual-materiaal ontwerp met staalkabels (1,5-12 mm diameter) en synthetische koorden, beide omhuld door een dikke polyurethaan coating die een glad oppervlak creëert dat bestand is tegen materiaalhechting en verstopping.
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Materiaal | PU-gecoat staaldraad |
| Draaddiameter | 2,5 mm |
| Opening Grootte | 5 mm vierkant |
| Treksterkte | 850 N/mm² |
| Temperatuurbereik | -40°C tot +90°C |
| Gewicht | 12,5 kg/m² |
| Open Oppervlak | 38% |
Zeef wordt verpakt in vochtbestendige, schokabsorberende materialen en gelabeld voor traceerbaarheid. Maatwerk en OEM-branding worden naadloos verzorgd.
HUATAO garandeert toonaangevende kwaliteit met onze Ultra-Wear panelen, ondersteund door een garantie van 18 maanden. Ons wereldwijde logistieke netwerk zorgt voor levering binnen 3 weken voor standaardmaten, met maatwerkconfiguraties beschikbaar in 4-5 weken. Elk paneel ondergaat strenge ISO 9001-gecertificeerde kwaliteitscontroles om optimale prestaties in uw minerale verwerkingsoperatie te garanderen.
| Urethaan Zeef | Tufflex Zeef |
|---|---|
| Polyurethaan Ontwateringszeef | WS 85 Modulaire Zeef |
| Polyurethaan Zeefpanelen | Rotex Vervangingszeven |
| Rubberen Zeefpaneel | Trilzeef |
| Zelfreinigend Gaas | Schalie Schudder Zeef |
Contactpersoon: Maple
Tel.: +86 15103371897
Fax: 86--311-80690567