|
|
Productdetails:
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
| Draaddiameter: | 2,5 mm | ||
|---|---|---|---|
| Markeren: | polyurethane coated mining screen,3mm square hole tufflex screen,anti-blinding polyurethane screen |
||
Huatao Vervangende Tufflex is een met polyurethaan gecoate staalkabelzeef die mijnbouw- en steengroevezeefoperaties verbetert met zijn innovatieve ontwerp. De zeef is voorzien van roestvrijstalen staalkabels (diameter 1,5-12 mm) en synthetische koorden, beide beschermd door een dikke polyurethaancoating die een glad, niet-klevend oppervlak creëert om materiaalverstopping en -kleving te voorkomen — veelvoorkomende problemen die traditionele geweven draadzeven beïnvloeden.
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Materiaal | PU-gecoat staaldraad |
| Draaddiameter | 2,5 mm |
| Apertuurgrootte | 5 mm vierkant |
| Treksterkte | 850 N/mm² |
| Temperatuurbereik | -40°C tot +90°C |
| Gewicht | 12,5 kg/m² |
| Open Oppervlak | 38% |
HUATAO garandeert toonaangevende kwaliteit met onze Ultra-Wear panelen, ondersteund door een garantie van 18 maanden. Ons wereldwijde logistieke netwerk zorgt voor levering binnen 3 weken voor standaardmaten, met aangepaste configuraties beschikbaar in 4-5 weken. Elk paneel ondergaat strenge ISO 9001-gecertificeerde kwaliteitscontroles om optimale prestaties in uw minerale verwerkingsoperatie te garanderen.
Zeef wordt verpakt in vochtbestendige, schokabsorberende materialen en gelabeld voor traceerbaarheid. Aangepaste maten en OEM-branding worden naadloos verwerkt.
Contactpersoon: Maple
Tel.: +86 15103371897
Fax: 86--311-80690567