|
|
Productdetails:
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
| Draaddiameter: | 2,5 mm | ||
|---|---|---|---|
| Markeren: | green polyurethane tufflex mesh,0.7mm rectangular slot screen,polyurethane-coated tufflex screen |
||
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Materiaal | PU-gecoat staaldraad |
| Draaddiameter | 2,5 mm |
| Apertuur Afmeting | 5 mm vierkant |
| Treksterkte | 850 N/mm² |
| Temperatuurbereik | -40°C tot +90°C |
| Gewicht | 12,5 kg/m² |
| Open Oppervlak | 38% |
| Urethaan Zeef | Tufflex Zeef |
|---|---|
| Polyurethaan Ontwateringszeef Gaas | WS 85 Modulaire Zeef |
| Polyurethaan Zeefpanelen | Rotex Vervangende Zeven |
| Rubberen Zeefpaneel | Trilzeef Gaas |
| Zelfreinigend Draadgaas | Schalie Schudder Zeef |
Contactpersoon: Maple
Tel.: +86 15103371897
Fax: 86--311-80690567