|
|
Productdetails:
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
| Dikte: | 20 mm, 30 mm, 40 mm | ||
|---|---|---|---|
| Markeren: | durable polyurethane screen mesh,durable pu screen panel,industrial pu screen panel |
||
HUATAO Polyurethane Screen Mesh is een geavanceerde screeningoplossing die is ontworpen voor veeleisende industriële toepassingen, waaronder mijnbouw, kolenverwerking, steengroeven en bouw.met een breedte van niet meer dan 50 mmMet aanpasbare diafragmagroottes en structuurontwerpen, is het de beste op het gebied van slijtvastheid, corrosiebestandheid en levensduur.het zorgt voor een nauwkeurige indeling en een hoge doorvoer van droge of natte materialen.
| Materiaal | Staalframe en polyurethaanoppervlak |
|---|---|
| Dikte | 30 mm, 40 mm, 50 mm. |
| Openingsgrootte | Sluitingsbreedte 0,1 mm - 2,5 mm |
| Schermbreedte | 305 mm, 500 mm, 515 mm (andere kunnen worden ontworpen) |
| Schermlengte | 305 mm, 610 mm, 650 mm, 915 mm, 1200 mm, 1220 mm (andere kunnen worden ontworpen) |
| Type verbinding | Bolten, Rose nagel, Trim strip, Spoor steun |
| Toepassing | Energie en mijnbouw |
Het team van HUATAO maakt de ontwateringsschermen afgestemd op specifieke materiaalkenmerken, met ISO 14001-gecertificeerde productie.met versnelde opties beschikbaarOnze kwaliteitscontrole overstijgt de industriestandaarden, zodat u een betrouwbare prestatie kunt garanderen in uw verwerkingsinstallatie.
Houten doos verpakking voor veilig vervoer en opslag.
| Urethaanscherm | Tufflex scherm |
|---|---|
| Polyurethaan-afwateringsschermmaas | WS 85 Modulair scherm |
| Verpakkingen van polyurethaan | Rotex vervangende schermen |
| Rubberen schermpaneel | Vibrating Screen Mesh |
| Zelfreinigend draadnet | Schalie schakerscherm |
Contactpersoon: Maple
Tel.: +86 15103371897
Fax: 86--311-80690567