|
|
Productdetails:
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
| Dikte: | 20 mm, 30 mm, 40 mm | ||
|---|---|---|---|
| Markeren: | vibrating poly screen panels,new polyurethane screen,poly screen panels new |
||
| Materiaal | Staalframe en polyurethaanoppervlak |
|---|---|
| Dikte | 30 mm, 40 mm, 50 mm. |
| Openingsgrootte | Sluitingsbreedte 0,1 mm - 2,5 mm |
| Schermbreedte | 305 mm, 500 mm, 515 mm (andere kunnen worden ontworpen) |
| Schermlengte | 305 mm, 610 mm, 650 mm, 915 mm, 1200 mm, 1220 mm (andere kunnen worden ontworpen) |
| Type verbinding | Bolten, Rose nagel, Trim strip, Spoor steun |
| Toepassingen | Mijnbouw: Ideaal om ijzererts, koper, kalksteen en graniet te rangschikken Verwerking van steenkool: efficiënt ontwateren en ontkalken Grondstenen en steengroeven: Hoogprecisie bij het screenen van zand, grind en gebroken steen Recycling en afvalbeheer: scheiding van bouwspullen en industrieel afval |
| Urethaanscherm | Tufflex scherm |
|---|---|
| Polyurethaan-afwateringsschermmaas | WS 85 Modulair scherm |
| Verpakkingen van polyurethaan | Rotex vervangende schermen |
| Rubberen schermpaneel | Vibrating Screen Mesh |
| Zelfreinigend draadnet | Schalie schakerscherm |
Contactpersoon: Maple
Tel.: +86 15103371897
Fax: 86--311-80690567