|
|
Productdetails:
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
| Dikte: | 20 mm, 30 mm, 40 mm | ||
|---|---|---|---|
| Markeren: | high elasticity polyurethane screen mesh,durability polyurethane screen mesh,durability polyurethane screen panels |
||
Nieuwe Hoge Elasticiteit Polyurethaan Zeefplaat Ultrasone Trilzeef met 6 Maanden Garantie
HUATAO Polyurethaan Zeef is een geavanceerde zeefoplossing ontworpen voor veeleisende industriële toepassingen, waaronder mijnbouw, kolenverwerking, steengroeven en bouw. Gemaakt van premium polyurethaan (PU) elastomeren, blinkt deze zeef uit in slijtvastheid, corrosiebestendigheid en levensduur, en presteert beter dan traditionele metalen en rubberen zeven. Met aanpasbare maaswijdtes en structurele ontwerpen zorgt het voor nauwkeurige sortering en hoge doorvoer voor droge of natte materialen.
| Materiaal | Stalen frame en polyurethaan oppervlak |
|---|---|
| Dikte | 30mm, 40mm, 50mm |
| Maaswijdte | Spleetbreedte 0,1 mm - 2,5 mm |
| Zeefbreedte | 305mm, 500mm, 515mm (aangepaste ontwerpen beschikbaar) |
| Zeeflengte | 305mm, 610mm, 650mm, 915mm, 1200mm, 1220mm (aangepaste ontwerpen beschikbaar) |
| Aansluittype | Bouten, Rozenaald, Trimstrip, Railsteun |
Verpakking in houten kisten voor veilig transport en opslag.
| Urethaan Zeef | Tufflex Zeef |
|---|---|
| Polyurethaan Ontwateringszeef | WS 85 Modulaire Zeef |
| Polyurethaan Zeefpanelen | Rotex Vervangingszeven |
| Rubberen Zeefpaneel | Trilzeef |
| Zelfreinigend Draadgaas | Schudzeef |
Contactpersoon: Maple
Tel.: +86 15103371897
Fax: 86--311-80690567