|
|
Productdetails:
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
| Dikte: | 20 mm, 30 mm, 40 mm | ||
|---|---|---|---|
| Markeren: | new polyurethane screen,new polyurethane modular screen,dewatering polyurethane screen |
||
Ontworpen voor zware industrieën zoals mijnbouw, kolenverwerking, steengroeven en bouw, maakt HUATAO Polyurethaan Zeefmat gebruik van geavanceerde elastomeertechnologie om duurzaamheid en precisie in materiaalafscheiding opnieuw te definiëren. De hoogwaardige polyurethaansamenstelling presteert beter dan traditionele metalen en rubberen zeven, en biedt een ongeëvenaarde weerstand tegen slijtage, corrosie en mechanische belasting. Aanpasbare openingconfiguraties en structurele aanpasbaarheid zorgen voor optimale sorteernauwkeurigheid en efficiënte verwerking van zowel droge als vochtige materialen.
| Materiaal | Stalen frame en polyurethaan oppervlak |
|---|---|
| Dikte | 30 mm, 40 mm, 50 mm |
| Opening Grootte | Sleufbreedte 0,1 mm - 2,5 mm |
| Zeefbreedte | 305 mm, 500 mm, 515 mm (andere kunnen worden ontworpen) |
| Zeeflengte | 305 mm, 610 mm, 650 mm, 915 mm, 1200 mm, 1220 mm (andere kunnen worden ontworpen) |
| Verbindingstype | Bouten, Rozenaald, Trimstrip, Railsteun |
| Toepassing |
|
Verpakking in houten kisten voor veilig transport en opslag.
| Urethaan Zeef | Tufflex Zeef |
| Polyurethaan Ontwatering Zeefmat | WS 85 Modulaire Zeef |
| Polyurethaan Zeefpanelen | Rotex Vervangingszeven |
| Rubberen Zeefpaneel | Trilzeefmat |
| Zelfreinigende Draadgaas | Schudzeef |
Contactpersoon: Maple
Tel.: +86 15103371897
Fax: 86--311-80690567