|
|
Productdetails:
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
| Dikte: | 20 mm, 30 mm, 40 mm | ||
|---|---|---|---|
| Markeren: | polyurethane modular screen WS85,WS85 Trommel Screen,PU Trommel Screen |
||
| Duurzaamheid: | 8-10x levensduur vs. staal, anti-slijtage, scheurvast |
| Efficiëntie: | Zelfreinigend, anti-verstopping, 30% energiebesparing |
| Maatwerk: | Openinggroottes (0.1-170mm), vormen, modulaire compatibiliteit |
| Gecertificeerd: | Vlamvertragend, niet-toxisch, ISO-conform |
| Materiaal: | Stalen frame en polyurethaan oppervlak |
| Kenmerk: | WS85, Slijtvast, efficiënt en eenvoudig te installeren |
| Dikte: | 30mm, 40mm, 50mm |
| Opening Grootte: | Sleufbreedte 0.1mm - 2.5mm |
| Zeefbreedte: | 305mm, 500mm, 515mm, andere kunnen worden ontworpen |
| Zeeflengte: | 305mm, 610mm, 650mm, 915mm, 1200mm, 1220mm, andere kunnen worden ontworpen |
| Verbindingstype: | WS85 |
Contactpersoon: Maple
Tel.: +86 15103371897
Fax: 86--311-80690567