|
|
Productdetails:
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
| Dikte: | 20 mm, 30 mm, 40 mm | ||
|---|---|---|---|
| Markeren: | ws85 polyurethane modular screen,ws85 pu screen,modular pu screen |
||
WS85 Polyurethaan Ontwateringszeefpaneel (PU Zeefplaat voor Mijnbouw/Aggregaat Zeving)
Het WS85 Modulaire Polyurethaan Zeefpaneelsysteem biedt superieure prestaties in veeleisende zevingstoepassingen met zijn innovatieve ontwerp en duurzame constructie.
| Duurzaamheid: | 8-10x levensduur vs. staal, slijtvast, scheurbestendig |
| Efficiëntie: | Zelfreinigend, anti-verstopping, 30% energiebesparing |
| Maatwerk: | Openingmaten (0,1-170mm), vormen, modulaire compatibiliteit |
| Gecertificeerd: | Vlamvertragend, niet-toxisch, ISO-conform |
| Materiaal | Stalen frame en polyurethaan oppervlak |
| Kenmerk | WS85, Slijtvast, efficiënt en eenvoudig te installeren |
| Dikte | 30mm, 40mm, 50mm |
| Opening Maat | Sleufbreedte 0,1 mm - 2,5 mm |
| Zeefbreedte | 305mm, 500mm, 515mm, andere kunnen worden ontworpen |
| Zeeflengte | 305mm, 610mm, 650mm, 915mm, 1200mm, 1220mm, andere kunnen worden ontworpen |
| Verbindingstype | WS85 |
Close-up weergaven van het Polyurethaan Ontwateringszeefpaneel met pin- en pootconstructie:
Houten kist verpakking voor veilig transport en opslag.
| Urethaan Zeef | Tufflex Zeef |
| Polyurethaan Ontwateringszeefgaas | WS 85 Modulaire Zeef |
| Polyurethaan Zeefpanelen | Rotex Vervangingszeven |
| Rubberen Zeefpaneel | Trilzeefgaas |
| Zelfreinigend Draadgaas | Shale Shaker Zeef |
Contactpersoon: Maple
Tel.: +86 15103371897
Fax: 86--311-80690567