|
|
Productdetails:
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
| Dikte: | 20 mm, 30 mm, 40 mm | ||
|---|---|---|---|
| Markeren: | oem ws 85 modular screen,oem ws 85 modular screens,elastic ws 85 modular screen |
||
OEM Factory WS85 Screen Module: High-Elastic Polyurethane Dewatering Mesh Panel
| Kenmerken | Voordelen |
|---|---|
| Duurzaamheid | 8-10x levensduur versus staal, tegen slijtage, verscheurbestendig |
| Efficiëntie | Zelfreinigend, anti-verstopping, 30% energiebesparing |
| Aanpassing | Openingsgroottes (0,1-170 mm), vormen, modulaire compatibiliteit |
| Gecertificeerd | Vlamvertragend, niet-toxisch, ISO-conform |
| Specificatie | Detail |
|---|---|
| Materiaal | Staalframe en polyurethaanoppervlak |
| Kenmerken | WS85, slijtvast, efficiënt en eenvoudig te installeren |
| Dikte | 30 mm, 40 mm, 50 mm. |
| Openingsgrootte | Sluitingsbreedte 0,1 mm - 2,5 mm |
| Schermbreedte | 305 mm, 500 mm, 515 mm, andere kunnen worden ontworpen |
| Schermlengte | 305 mm, 610 mm, 650 mm, 915 mm, 1200 mm, 1220 mm, andere kunnen worden ontworpen |
| Type verbinding | WS85 |
| Toepassingen | Mijnbouw: Ideaal om ijzererts, koper, kalksteen en graniet te rangschikken Steenkoolverwerking: Efficiënt ontwateren en ontkalken in kolenbereidingsinstallaties Grondstenen en steengroeven: Hoogprecisie bij het screenen van zand, grind en gebroken steen Recycling en afvalbeheer: scheiding van bouwspullen en industrieel afval |
Houten doos voor veilig vervoer en opslag.
Contactpersoon: Maple
Tel.: +86 15103371897
Fax: 86--311-80690567