|
|
Productdetails:
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
| Dikte: | 20 mm, 30 mm, 40 mm | ||
|---|---|---|---|
| Markeren: | ws 85 modular screens 300×305mm,300×305mm polyurethane modular screens,300×610mm polyurethane modular screens |
||
Hoogwaardige polyurethaan ontwateringszeefpanelen ontworpen voor duurzaamheid en efficiëntie in veeleisende industriële toepassingen.
| ✅ Duurzaamheid | 8-10x levensduur vs. staal, slijtvast, scheurbestendig |
| ✅ Efficiëntie | Zelfreinigend, anti-verstopping, 30% energiebesparing |
| ✅ Maatwerk | Maaswijdtes (0,1-170 mm), vormen, modulaire compatibiliteit |
| ✅ Gecertificeerd | Vlamvertragend, niet-toxisch, ISO-conform |
| Materiaal | Stalen frame en polyurethaan oppervlak |
| Kenmerk | WS85, Slijtvast, efficiënt en eenvoudig te installeren |
| Dikte | 30 mm, 40 mm, 50 mm |
| Maaswijdte | Sleufbreedte 0,1 mm - 2,5 mm |
| Zeefbreedte | 305 mm, 500 mm, 515 mm (andere kunnen worden ontworpen) |
| Zeeflengte | 305 mm, 610 mm, 650 mm, 915 mm, 1200 mm, 1220 mm (andere kunnen worden ontworpen) |
| Verbindingstype | WS85 |
| Toepassingen |
|
Veilige verpakking in houten kisten voor veilig transport en opslag.
Contactpersoon: Maple
Tel.: +86 15103371897
Fax: 86--311-80690567