|
|
Productdetails:
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
| Dikte: | 20 mm, 30 mm, 40 mm | ||
|---|---|---|---|
| Markeren: | polyurethane modular screen ws85,wear resistance polyurethane modular screen,modular polyurethane screen |
||
WS85 Polyurethane Dewatering Screen Panels zijn ontworpen voor uitmuntendheid in de mijnbouw en aggregate screening sectoren.met een hoog elastisch oppervlak en een efficiënt anti-blokkerend ontwerpHet gietproces zorgt voor een uniforme en kwalitatief hoogwaardige afwerking en biedt uitgebreide oplossingen voor ontwatering en screening.
De OEM Factory WS85 Screen Module is een hoog elastisch trillend polyurethaan scherm ontworpen voor efficiënte scheiding in de mijnbouw.het biedt een hoge slijtvastheid en flexibiliteit, naadloos in verschillende vibratie-schermmodellen met flexibele montageopties.
| Duurzaamheid | 8-10x levensduur versus staal, tegen slijtage, verscheurbestendig |
|---|---|
| Efficiëntie | Zelfreinigend, anti-verstopping, 30% energiebesparing |
| Aanpassing | Openingsgroottes (0,1-170 mm), vormen, modulaire compatibiliteit |
| Gecertificeerd | Vlamvertragend, niet-toxisch, ISO-conform |
| Materiaal | Staalframe en polyurethaanoppervlak |
|---|---|
| Kenmerken | WS85, slijtvast, efficiënt en eenvoudig te installeren |
| Dikte | 30 mm, 40 mm, 50 mm. |
| Openingsgrootte | Sluitingsbreedte 0,1 mm - 2,5 mm |
| Schermbreedte | 305 mm, 500 mm en 515 mm, andere kunnen worden ontworpen |
| Schermlengte | 305 mm, 610 mm, 650 mm, 915 mm, 1200 mm en 1220 mm, andere kunnen worden ontworpen |
| Type verbinding | WS85 |
| Toepassing |
|
Verpakt in beveiligde houten dozen voor veilig vervoer en opslag.
| Urethaanscherm | Tufflex scherm |
|---|---|
| Polyurethaan-afwateringsschermmaas | WS 85 Modulair scherm |
| Verpakkingen van polyurethaan | Rotex vervangende schermen |
| Rubberen schermpaneel | Vibrating Screen Mesh |
| Zelfreinigend draadnet | Schalie schakerscherm |
Contactpersoon: Maple
Tel.: +86 15103371897
Fax: 86--311-80690567