|
|
Productdetails:
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
| Dikte: | 20 mm, 30 mm, 40 mm | ||
|---|---|---|---|
| Markeren: | modular polyurethane screen 600x600mm,coal mine tailings screen,WS 85 modular screen |
||
| Duurzaamheid: | 8-10x levensduur vs. staal, slijtvast, scheurbestendig |
| Efficiëntie: | Zelfreinigend, anti-verstopping, 30% energiebesparing |
| Maatwerk: | Maaswijdtes (0,1-170 mm), vormen, modulaire compatibiliteit |
| Gecertificeerd: | Vlamvertragend, niet-toxisch, ISO-conform |
| Materiaal | Stalen frame en polyurethaan oppervlak |
| Kenmerk | WS85, Slijtvast, efficiënt en eenvoudig te installeren |
| Dikte | 30 mm, 40 mm, 50 mm |
| Maaswijdte | Sleufbreedte 0,1 mm - 2,5 mm |
| Zeefbreedte | 305 mm, 500 mm, 515 mm, andere kunnen worden ontworpen |
| Zeeflengte | 305 mm, 610 mm, 650 mm, 915 mm, 1200 mm, 1220 mm, andere kunnen worden ontworpen |
| Verbindingstype | WS85 |
| Toepassingen |
|
| Urethaan Zeef | Tufflex Zeef |
| Polyurethaan Ontwateringszeef | WS 85 Modulaire Zeef |
| Polyurethaan Zeefpanelen | Rotex Vervangingszeven |
| Rubberen Zeefpaneel | Trilzeef |
| Zelfreinigend Draadgaas | Shale Shaker Zeef |
Contactpersoon: Maple
Tel.: +86 15103371897
Fax: 86--311-80690567