|
|
Productdetails:
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
| Draaddiameter: | - Min.1.5 mm | ||
|---|---|---|---|
| Markeren: | 30mm polyurethane screen mat,mining industry screen panel,tensioned polyurethane screen mat |
||
De 30 mm dikke polyurethaan gespannen scherm mat is ontworpen voor moderne mijnbouw operaties, het leveren van uitzonderlijke duurzaamheid, efficiëntie en veelzijdigheid in materiaal classificatie processen.Speciaal ontworpen voor de zware mijnbouwDeze mat combineert geavanceerde polyurethaan chemie met precisie productie om slijpstoffen, grote volumes ertsen en mineralen te behandelen.
Dit ontwerp verlengt de slijtvastheid met 3-5x in vergelijking met niet-gecoate stalen mesjes, terwijl de screening nauwkeurigheid wordt gehandhaafd door middel van secundaire trillingsadaptabiliteit.resulterend in een duurzame operationele efficiëntie met een minimale stilstand.
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Dikte | 30 mm-60 mm |
| Type gat | Vierkant, rechthoekig, rond, enz. |
| Grootte van het gat | 3-50 mm |
| Installatie | Staalfabrieken, mijnbouw, cementfabrieken, mineraalverwerking, elektriciteitscentrales, koolwassen, zand- en grindscreening |
Veilig verpakt in houten dozen voor veilig vervoer.
Het engineeringteam van HUATAO maakt PU-schermen op maat voor specifieke materiaalkenmerken, met ISO 14001-gecertificeerde productie.Onze kwaliteitscontrole overtreft de industriestandaarden., zodat u in uw verwerkingsinstallatie een betrouwbare prestatie kunt garanderen.
| Urethaanscherm | Tufflex scherm |
|---|---|
| Polyurethaan-afwateringsschermmaas | WS 85 Modulair scherm |
| Verpakkingen van polyurethaan | Rotex vervangende schermen |
| Rubberen schermpaneel | Vibrating Screen Mesh |
| Zelfreinigend draadnet | Schalie schakerscherm |
Contactpersoon: Maple
Tel.: +86 15103371897
Fax: 86--311-80690567