|
|
Productdetails:
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
| Dikte: | 5-12 mm | ||
|---|---|---|---|
| Markeren: | Corrosion Resistant Polyurethane Flip-Flop Panel,Self-Cleaning PU Screen Panel,Anti-Clogging Flip-Flop Screen Mat |
||
Polyurethaan flip-flop panelen zijn ontworpen voor trillingsschermen die harde materialen behandelen.Gemaakt van robuust polyurethaan, ze zijn bestand tegen slijtage, chemicaliën en temperatuurschommelingen, en kunnen de zware omstandigheden in de metallurgie doorstaan.
Ze kunnen gemakkelijk met ijzererts en compost omgaan, met aanpassingsmogelijkheden voor hardheid, dikte of diafragma.en hun zelfreinigende actie bespaart onderhoudIn vergelijking met metalen schermen zijn ze stiller en duurzamer, waardoor ze efficiënter en comfortabeler zijn.
| Kenmerken | Detail |
|---|---|
| Panellengte | 1m - 3,5m |
| Panelbreedte | 300 mm - 350 mm |
| Paneldikte | Op maat ontworpen |
| Efficiëntie | Zelfreinigend, anti-verstopping, 30% energiebesparing |
| Aanpassing | Afmetingen van de diafragma's (3-32 mm), vormen, modulaire compatibiliteit |
| Aperturevorm | Vierkant, rechthoekig, slot, cirkelvormig |
| Kleur | Oranje, rode, groene, gele |
| Grondstoffen | Polyurethaan (PU) |
Houten doos voor veilig vervoer.
Contactpersoon: Maple
Tel.: +86 15103371897
Fax: 86--311-80690567