|
|
Productdetails:
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
| Materiaal: | Hoog slijtage rubber + stalen frame | ||
|---|---|---|---|
| Markeren: | reliable rubber screening,25*6mm rubber screening,25*6mm rubber for screens |
||
Het rubberen schermpaneel dat wordt gebruikt in mijnmachineonderdelen is een belangrijk onderdeel in de mijnbouwindustrie.slijtvastheid, en anti-corrosieve eigenschappen.
Dit rubberen schermnet is ontworpen om mineralen en materialen van verschillende grootte te scheiden en te classificeren.het bestand is tegen de inslag en wrijving van de materialenMet zijn bijzondere structuur en materiële eigenschappen kan het zich aanpassen aan een verscheidenheid aan moeilijke mijnomstandigheden, zoals hoge luchtvochtigheid, hoog stofgehalte,en met sterke trillingen.
Bovendien heeft het rubberen schermnet een uitstekende afdichtingsprestatie, die het lekken van materialen kan voorkomen en de efficiëntie en kwaliteit van het screeningsproces kan verbeteren.Het is van cruciaal belang om de algemene efficiëntie van mijnbouwmachines te verbeteren en de productiekosten te verlagen.
| Kenmerken | Specificatie |
|---|---|
| Materiaal | Hoog slijtage rubber + stalen frame |
| Type | SELM Rubber Panel of op maat |
| Dikte | 25-40 mm (aanpasbaar) |
| Grootte van het gat | 10-50 mm (instelbaar) |
| Grootte | 610 × 305 × 40 mm, 305 × 305 × 40 mm |
| Gewicht | < 15 kg/m2 (15 mm dikte) |
| Toepassingen | Bergklassificatie, koolwassen, mineraalverwerking |
Het team van HUATAO maakt rubberen schermen op maat voor specifieke materiaalkenmerken, met ISO 14001-gecertificeerde productie.met versnelde opties beschikbaarOnze kwaliteitscontrole overstijgt de industriestandaarden, zodat u een betrouwbare prestatie kunt garanderen in uw verwerkingsinstallatie.
Houten doosverpakkingen zorgen voor veilig vervoer en opslag.
Contactpersoon: Maple
Tel.: +86 15103371897
Fax: 86--311-80690567