|
|
Productdetails:
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
| Materiaal: | Hoog slijtage rubber + stalen frame | ||
|---|---|---|---|
| Markeren: | 60*12mm rubber screen panels,rubber screen panels replacment,sieving rubber screening |
||
| Kenmerk | Specificatie |
|---|---|
| Materiaal | Slijtvast rubber + stalen frame |
| Type | SELM Rubberpaneel of op maat gemaakt |
| Dikte | 25-40 mm (aanpasbaar) |
| Maaswijdte | 10-50 mm (instelbaar) |
| Afmeting | 610×305×40 mm, 305×305×40 mm |
| Gewicht | <15kg> |
| Toepassingen | Ertsclassificatie, kolenwassing, minerale verwerking |
|
|
Contactpersoon: Maple
Tel.: +86 15103371897
Fax: 86--311-80690567