|
|
Productdetails:
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
| Materiaal: | Hoog slijtage rubber + stalen frame | ||
|---|---|---|---|
| Markeren: | 305×610mm Rubber Screen Panel,80 Shore Hardness Vibrating Screen Panel,Cutter Apertures Mining Rubber Panel |
||
HUATAO's hoogwaardige rubberen schermpanelen voldoen aan de unieke eisen van de mijnbouw en bieden uitzonderlijke duurzaamheid en efficiëntie in één uitgebreid pakket.Deze panelen zijn bestand tegen slijtage door ertsen zoals koper en ijzer., aanzienlijk duurzamer dan traditionele stalen schermen.
| Kenmerken | Specificatie |
|---|---|
| Materiaal | Hoog slijtage rubber + stalen frame |
| Type | SELM Rubber Panel of op maat |
| Dikte | 25-40 mm (aanpasbaar) |
| Grootte van het gat | 10-50 mm (instelbaar) |
| Grootte | 610*305*40mm, 305*305*40mm |
| Gewicht | < 15 kg/m2 (15 mm dikte) |
| Toepassingen | Bergklassificatie, koolwassen, mineraalverwerking |
Houten doosverpakking voor veilig vervoer en hanteren.
Het team van HUATAO maakt rubberen schermen op maat voor specifieke materiaalkenmerken, met ISO 14001-gecertificeerde productie.met versnelde opties beschikbaarOnze kwaliteitscontrole overstijgt de industriestandaarden, zodat u een betrouwbare prestatie kunt garanderen in uw verwerkingsinstallatie.
| Urethaanscherm | Tufflex scherm |
|---|---|
| Polyurethaan-afwateringsschermmaas | WS 85 Modulair scherm |
| Verpakkingen van polyurethaan | Rotex vervangende schermen |
| Rubberen schermpaneel | Vibrating Screen Mesh |
| Zelfreinigend draadnet | Schalie schakerscherm |
Contactpersoon: Maple
Tel.: +86 15103371897
Fax: 86--311-80690567