|
|
Productdetails:
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
| Materiaal: | Roestvrijstalen draadnet + PU strip | ||
|---|---|---|---|
| Markeren: | anti clogging self cleaning wire mesh,coal self cleaning screen,coal self cleaning wire mesh |
||
Verblinding en koppeling zijn veel voorkomende problemen in screeningprocessen, met name bij materialen die door vochtigheid, plasticiteit of vorm samenklonteren.Deze problemen verminderen de productiecapaciteit van de schermen aanzienlijk en verlengen de stilstand, die van invloed zijn op de algehele efficiëntie van de machine.
Onze zelfreinigende schermen met gekrimpde draad of polyurethaan banden trillen onafhankelijk, dankzij de trillingen van de machine en het gewicht van het materiaal,effectief voorkomen van materiaalophoping en een soepele werking garanderenDit stimuleert de productie en verlengt de levensduur van het scherm.
Niet-stopgaten verkleinen drastisch de reinigingstijd in vergelijking met conventionele modellen.
Een robuust ontwerp weerstaat continue trillingen voor een betrouwbare werking.
Een groot filteroppervlak verhoogt de materiaalverwerking zonder afbreuk te doen aan de efficiëntie.
Verschillende openingen, afmetingen en haaktypen zijn aangepast aan de verschillende apparatuurbehoeften.
| Kenmerken | Specificatie |
|---|---|
| Materiaal | Koolstofstaal/roestvrij staal draadnet + PU-strook |
| Type | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Openingsopening | 1 mm - 5 mm |
| Draaddiameter | 2-12 mm |
| Breedte van de strook | 1.5 cm en groter |
| Stripdikte | 8 mm en groter |
| Toepassingen | Bergklassificatie, koolwassen, mineraalverwerking |
Alle zelfreinigende draadnetproducten zijn veilig verpakt in houten dozen voor veilig vervoer en opslag.
Het techniekteam van HUATAO past zelfreinigend gaas op maat aan voor specifieke materiaalkenmerken, met ISO 14001-gecertificeerde productie.met versnelde opties beschikbaarOnze kwaliteitscontrole overstijgt de industriestandaarden, zodat u een betrouwbare prestatie kunt garanderen in uw verwerkingsinstallatie.
Contactpersoon: Maple
Tel.: +86 15103371897
Fax: 86--311-80690567